Łóżeczko turystyczne dwupoziomowe

Łóżeczko turystyczne dwupoziomowe

We współczesnym świecie podróżowanie rodzinnie z dziećmi nikogo już nie zaskakuje. Na wakacje zabieramy dzieci starsze oraz te najmłodsze — kilkutygodniowe czy kilkumiesięczne. Urlop z takimi malutkimi dzieciątkami sprawdzi się tylko wtedy, jeśli zabierzemy ze sobą odpowiednie akcesoria. Wśród wyposażenia powinno się znaleźć turystyczne łóżeczko, które podczas wyjazdów będzie służyło maluchowi do spania lub jako kojec do zabawy.

Łóżeczka turystyczne sprawdzą się w każdej podróży – tej dalszej i bliższej. Nie ważne czy jedziecie na długie wakacje czy to tylko przeprawa na drugi koniec miasta np. do rodziny. Łóżeczko może również służyć, jako kojec do zabawy, można je zabrać na plażę lub wystawić do ogrodu. Nowoczesne modele łóżeczek mają estetyczny wygląd, a w dodatku pełnią wiele funkcji. Wystarczy kupić jeden mebel, by zaspokoić wiele dziecięcych potrzeb.

Dwa poziomy w jednym łóżku

W ostatnim czasie łóżeczka turystyczne cieszą się dużą popularnością oraz zainteresowanie wśród rodziców. Duże zainteresowanie mają też łóżeczka turystyczne dwupoziomowe. Łóżeczka turystyczne dwupoziomowe o solidnej konstrukcji posiadają ustawiany na jednej z dwóch wysokości materac. Materac ustawiony wyżej to najlepsze rozwiązanie w przypadku noworodków i najmłodszych niemowląt. A materac ustawiony niżej to dobra opcja dla starszych dzieci.

Łóżeczka turystyczne dwupoziomowe ustawione są na specjalnych nóżkach, by chronić malucha przed chłodem, wilgocią i owadami. Przewiewne, wysokie boczne ścianki z cienkiej siatki zapewniają swobodny dopływ powietrza. Większość z nich ma kółka z blokadą pozwalające na wygodne przesuwanie w dowolne miejsce oraz uchwyt umożliwiający ich podnoszenie. Z kolei okienko zapinane na zamek błyskawiczny ułatwi starszemu dziecku samodzielne opuszczenie łóżeczka. Niektóre modele mają kieszeń boczną na podręczne drobiazgi i zapinane na zamek boczne drzwiczki, dzięki czemu w łóżeczkach nie będzie duszno i zyskają one na lekkości.

Dwupoziomowe łóżeczko turystyczne często sprzedawane jest w zestawie z wieloma przydatnymi akcesoriami. Warto wymienić tutaj moskitierę, pałąk z zabawkami, materacyk czy przewijak. Na jednym z boków może znajdować się również kieszeń na zabawki. Przenoszenie łóżeczka nie sprawia problemu, ponieważ zamontowano płynnie działające kółka. Odpowiednia budowa dba o komfort i bezpieczeństwo dziecka, zaś składane elementy umożliwiają wygodny transport.

Idealne łóżeczko dla dzieci w podróży

Łóżeczko turystyczne to świetny wybór dla rodziców, którzy często podróżują z dzieckiem i nocują w miejscu, gdzie nie łóżeczka dziecięcego. Z reguły, łóżeczka takie są proste w składaniu i zajmują niewiele miejsca po złożeniu, przez co są idealne w podróży. Jest to przydatny gadżet, sprawdzający się na wakacjach, weekendach u babci czy po prostu, jako przenośny kojec.

Łóżeczko turystyczne przeznaczone jest dla dzieci od pierwszych chwil ich życia aż do osiągnięcia 3-4 roku życia. Wszystkie łóżeczka posiadają solidną składaną konstrukcję, miękki materacyk oraz moskitierę. W takich warunkach brzdąc może czuć się komfortowo i bezpiecznie zarówno podczas drzemki w dzień, jak i snu w nocy.

Rodzicom i ich pociechom (od 0 d0 3 mca) polecane jest łóżeczko turystyczne dwupoziomowe mające regulowaną wysokość. Rodzice będą mieli lepszy dostęp do malucha, ponieważ znajdować się będzie on na odpowiedniej dla nich wysokości. Warto, więc zainwestować w porządne składane łóżeczko, tym bardziej, jeśli planujemy regularnie wyjeżdżać z naszym maluchem. Wszystkie łóżeczka turystyczne dla dziecka posiadają oznaczenia, do jakiej wagi dziecięcej, są przeznaczone.

Cena łóżeczka dwupoziomowego

Wyjazd z małym dzieckiem na wczasy wymaga odpowiednich przygotowań i przede wszystkim zakupu praktycznego łóżeczka turystycznego. Będzie ono nie tylko wygodnym miejscem do spania, ale także bezpieczną przestrzenią, w której maluszek może się bawić.

Większość łóżeczek turystycznych posiada usztywnione dno a stabilna konstrukcja zapewnią mu bezpieczeństwo. Przezroczyste boki łóżeczek umożliwiają stałą kontrolę nad maluchem, jemu zaś pomagają nawiązać kontakt z otoczeniem. Niemal standardowym dodatkiem są moskitiery chroniące przed owadami. Dzięki nim możemy śmiało postawić łóżeczko na dworze podczas ładnej pogody. Natomiast otwierane boczne wejścia zostaną docenione zwłaszcza przez starsze maluchy.

Łóżeczka zapewniające możliwość spania i zabawy można kupić już w cenie od 100 zł do 1000 zł. Cena w głównej mierze zależy od modelu oraz od producenta.

Previous Zwiewne sukienki na lato
Next Podgrzewacz samochodowy do butelek

You might also like

Produkty dla dzieci

Podgrzewacz samochodowy do butelek

Samochodowy podgrzewacz do butelek to bardzo przydatny sprzęt. Jest to niezbędne urządzenie, gdy w domu jest małe dziecko. Ten produkt na pewno sprawdzi w drodze na wakacje, weekend u babci,